Продукція > TDK CORPORATION > C3216JB1A226M160AC
C3216JB1A226M160AC
C3216JB1A226M160AC TDK Corporation
mlcc_commercial_general_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 22UF 10V JB 1206
на замовлення 3440 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1206 22uF 10volts JB 20%.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C3216JB1A226M160AC C3216JB1A226M160AC Виробник : TDK lcc_commercial_general_en-837201.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1206 22uF 10volts JB 20%
на замовлення 51 шт:
C3216JB1A226M160AC C3216JB1A226M160AC Виробник : TDK Corporation mlcc_commercial_general_en.pdf Description: CAP CER 22UF 10V JB 1206
товару немає в наявності