Продукція > TDK CORPORATION > C3216JB1E155M160AA
C3216JB1E155M160AA
C3216JB1E155M160AA TDK Corporation
mlcc_commercial_general_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 1.5UF 25V JB 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: Low ESL
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: JB
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.071" (1.80mm)
Part Status: Last Time Buy
Capacitance: 1.5 µF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 1.5UF 25V JB 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: Low ESL, Voltage - Rated: 25V, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: JB, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.071" (1.80mm), Part Status: Last Time Buy, Capacitance: 1.5 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C3216JB1E155M160AA C3216JB1E155M160AA Виробник : TDK Corporation mlcc_commercial_general_en.pdf Description: CAP CER 1.5UF 25V JB 1206
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: Low ESL
Voltage - Rated: 25V
Temperature Coefficient: JB
Applications: General Purpose
Part Status: Last Time Buy
Capacitance: 1.5 µF
товару немає в наявності
C3216JB1E155M160AA C3216JB1E155M160AA Виробник : TDK lcc_commercial_general_en-560200.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1206 1.5uF 25volts JB 20%