Продукція > TDK > C3216JB1H106K160AB
C3216JB1H106K160AB
C3216JB1H106K160AB TDK
mlcc_commercial_general_en.pdf
Виробник: TDK
Cap Ceramic 10uF 50V JB 10% Pad SMD 1206 85°C T/R
на замовлення 76 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 76
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 10UF 50V JB 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: Low ESL, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: JB, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.071" (1.80mm), Part Status: Last Time Buy, Capacitance: 10 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C3216JB1H106K160AB C3216JB1H106K160AB Виробник : TDK Corporation mlcc_commercial_general_en.pdf Description: CAP CER 10UF 50V JB 1206
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Features: Low ESL
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: JB
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.071" (1.80mm)
Part Status: Last Time Buy
Capacitance: 10 µF
на замовлення 1783 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Мінімальне замовлення: 5
C3216JB1H106K160AB C3216JB1H106K160AB Виробник : TDK mlcc_commercial_general_en.pdf Cap Ceramic 10uF 50V JB 10% Pad SMD 1206 85°C T/R
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: Low ESL
Voltage - Rated: 50V
Temperature Coefficient: JB
Applications: General Purpose
Part Status: Last Time Buy
Capacitance: 10 µF