Продукція > TDK CORPORATION > C3216JB1V475K085AB
C3216JB1V475K085AB
C3216JB1V475K085AB TDK Corporation
mlcc_commercial_general_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 4.7UF 35V JB 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: Low ESL
Voltage - Rated: 35V
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: JB
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.039" (1.00mm)
Part Status: Last Time Buy
Capacitance: 4.7 µF
на замовлення 4000 шт:
Написати відгук
Description: CAP CER 4.7UF 35V JB 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: Low ESL, Voltage - Rated: 35V, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: JB, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.039" (1.00mm), Part Status: Last Time Buy, Capacitance: 4.7 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C3216JB1V475K085AB C3216JB1V475K085AB Виробник : TDK Corporation mlcc_commercial_general_en.pdf Description: CAP CER 4.7UF 35V JB 1206
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Features: Low ESL
Voltage - Rated: 35V
Temperature Coefficient: JB
Applications: General Purpose
Part Status: Last Time Buy
Capacitance: 4.7 µF