Продукція > TDK CORPORATION > C3216JB2E683M160AA
C3216JB2E683M160AA
C3216JB2E683M160AA TDK Corporation
mlcc_commercial_midvoltage_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 0.068UF 250V JB 1206
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 250V
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: JB
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.071" (1.80mm)
Part Status: Not For New Designs
Capacitance: 0.068 µF
на замовлення 1676 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 15
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.068UF 250V JB 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Voltage - Rated: 250V, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: JB, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.071" (1.80mm), Part Status: Not For New Designs, Capacitance: 0.068 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C3216JB2E683M160AA C3216JB2E683M160AA Виробник : TDK Corporation mlcc_commercial_midvoltage_en.pdf Description: CAP CER 0.068UF 250V JB 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 250V
Temperature Coefficient: JB
Applications: General Purpose
Capacitance: 0.068 µF
товару немає в наявності
C3216JB2E683M160AA C3216JB2E683M160AA Виробник : TDK lcc_commercial_highvoltage_en-520036.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1206 0.068uF 250volt JB 20%