Продукція > TDK CORPORATION > C3216JB2J682M115AA
C3216JB2J682M115AA
C3216JB2J682M115AA TDK Corporation
mlcc_commercial_midvoltage_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 6800PF 630V JB 1206
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1206 6800pF 630volts JB 20%.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C3216JB2J682M115AA C3216JB2J682M115AA Виробник : TDK Corporation mlcc_commercial_midvoltage_en.pdf Description: CAP CER 6800PF 630V JB 1206
товару немає в наявності
C3216JB2J682M115AA C3216JB2J682M115AA Виробник : TDK lcc_commercial_highvoltage_en-520036.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1206 6800pF 630volts JB 20%