Продукція > TDK CORPORATION > C3216X5R2J102M115AA
C3216X5R2J102M115AA
C3216X5R2J102M115AA TDK Corporation
mlcc_commercial_midvoltage_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 1000PF 630V X5R 1206
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 630V
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: X5R
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.051" (1.30mm)
Part Status: Not For New Designs
Capacitance: 1000 pF
на замовлення 1654 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 18
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 1000PF 630V X5R 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Voltage - Rated: 630V, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: X5R, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.051" (1.30mm), Part Status: Not For New Designs, Capacitance: 1000 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C3216X5R2J102M115AA C3216X5R2J102M115AA Виробник : TDK Corporation mlcc_commercial_midvoltage_en.pdf Description: CAP CER 1000PF 630V X5R 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 630V
Temperature Coefficient: X5R
Applications: General Purpose
Capacitance: 1000 pF
товару немає в наявності
C3216X5R2J102M115AA C3216X5R2J102M115AA Виробник : TDK lcc_commercial_general_en-837201.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1206 1000pF 630volts X5R 20%