Продукція > TDK CORPORATION > C3216X6S0J106M160AC
C3216X6S0J106M160AC
C3216X6S0J106M160AC TDK Corporation
mlcc_commercial_general_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 10UF 6.3V X6S 1206
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: Low ESL
Voltage - Rated: 6.3V
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: X6S
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.071" (1.80mm)
Part Status: Not For New Designs
Capacitance: 10 µF
на замовлення 826 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 14
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 10UF 6.3V X6S 1206, Tolerance: ±20%, Features: Low ESL, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 6.3V, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: X6S, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.071" (1.80mm), Part Status: Not For New Designs, Capacitance: 10 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C3216X6S0J106M160AC C3216X6S0J106M160AC Виробник : TDK Corporation mlcc_commercial_general_en.pdf Description: CAP CER 10UF 6.3V X6S 1206
Tolerance: ±20%
Features: Low ESL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 6.3V
Temperature Coefficient: X6S
Applications: General Purpose
Capacitance: 10 µF
товару немає в наявності
C3216X6S0J106M160AC C3216X6S0J106M160AC Виробник : TDK lcc_commercial_general_en-837201.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1206 10uF 6.3volts X6S 20%