Продукція > TDK CORPORATION > C3216X6S1E475K085AB
C3216X6S1E475K085AB
C3216X6S1E475K085AB TDK Corporation
mlcc_commercial_general_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 4.7UF 25V X6S 1206
Tolerance: ±10%
Features: Low ESL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: X6S
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.039" (1.00mm)
Part Status: Not For New Designs
Capacitance: 4.7 µF
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 4.7UF 25V X6S 1206, Tolerance: ±10%, Features: Low ESL, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 25V, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: X6S, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.039" (1.00mm), Part Status: Not For New Designs, Capacitance: 4.7 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C3216X6S1E475K085AB C3216X6S1E475K085AB Виробник : TDK Corporation mlcc_commercial_general_en.pdf Description: CAP CER 4.7UF 25V X6S 1206
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Features: Low ESL
Voltage - Rated: 25V
Temperature Coefficient: X6S
Applications: General Purpose
Capacitance: 4.7 µF
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
C3216X6S1E475K085AB C3216X6S1E475K085AB Виробник : TDK lcc_commercial_general_en-837201.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1206 4.7uF 25volts X6S 10%