Продукція > TDK CORPORATION > C3216X7R2J332M115AE
C3216X7R2J332M115AE
C3216X7R2J332M115AE TDK Corporation
mlcc_commercial_soft_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 3300PF 630V X7R 1206
на замовлення 20 шт:
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1206 3300pF 630volt X7R 20% Soft Term.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C3216X7R2J332M115AE C3216X7R2J332M115AE Виробник : TDK lcc_commercial_soft_en-520032.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1206 3300pF 630volt X7R 20% Soft Term