Продукція > TDK CORPORATION > C3216X7S3D471M130AA
C3216X7S3D471M130AA
C3216X7S3D471M130AA TDK Corporation
mlcc_commercial_highvoltage_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 470PF 2KV X7S 1206
Tolerance: ±20%
Features: High Voltage
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 2000V (2kV)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: X7S
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.059" (1.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 470 pF
на замовлення 388 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 470PF 2KV X7S 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: High Voltage, Voltage - Rated: 2000V (2kV), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: X7S, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.059" (1.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 470 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C3216X7S3D471M130AA C3216X7S3D471M130AA Виробник : TDK mlcc_commercial_highvoltage_en.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1206 470pF 2000volts X7S 20%
на замовлення 2000 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
C3216X7S3D471M130AA C3216X7S3D471M130AA Виробник : TDK Corporation mlcc_commercial_highvoltage_en.pdf Description: CAP CER 470PF 2KV X7S 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: High Voltage
Voltage - Rated: 2000V (2kV)
Temperature Coefficient: X7S
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 470 pF
товару немає в наявності
C3216X7S3D471M130AA Виробник : TDK mlcc_commercial_highvoltage_en.pdf Category: MLCC SMD capacitors
Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 470pF; 2kV; X7S; ±20%; SMD; 1206; 178mm
Type of capacitor: ceramic
Kind of capacitor: MLCC
Capacitance: 0.47nF
Operating voltage: 2kV
Dielectric: X7S
Tolerance: ±20%
Mounting: SMD
Case - inch: 1206
Case - mm: 3216
Operating temperature: -55...125°C
Roll diameter max.: 178mm