Продукція > TDK > C3225C0G3A122J200AE
C3225C0G3A122J200AE
C3225C0G3A122J200AE TDK
3919271.pdf
Виробник: TDK
Description: TDK - C3225C0G3A122J200AE - Keramikvielschichtkondensator, SMD, 1200 pF, 1 kV, 1210 [Metrisch: 3225], ± 5%, C0G / NP0
tariffCode: 85322400
Bauform / Gehäuse des Kondensators: 1210 [Metrisch: 3225]
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 5%
Qualifikation: -
usEccn: TBC
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Dielektrikum: C0G / NP0
Produktlänge: 3.2mm
euEccn: TBC
Kapazität: 1200pF
Spannung (DC): 1kV
Produktpalette: C Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Kondensatoranschlüsse: Umwickelt
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 2.5mm
SVHC: No SVHC (17-Jan-2023)
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TDK - C3225C0G3A122J200AE - Keramikvielschichtkondensator, SMD, 1200 pF, 1 kV, 1210 [Metrisch: 3225], ± 5%, C0G / NP0, tariffCode: 85322400, Bauform / Gehäuse des Kondensators: 1210 [Metrisch: 3225], rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: ± 5%, Qualifikation: -, usEccn: TBC, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Dielektrikum: C0G / NP0, Produktlänge: 3.2mm, euEccn: TBC, Kapazität: 1200pF, Spannung (DC): 1kV, Produktpalette: C Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Kondensatoranschlüsse: Umwickelt, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 2.5mm, SVHC: No SVHC (17-Jan-2023).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C3225C0G3A122J200AE C3225C0G3A122J200AE Виробник : TDK mlcc_commercial_soft_en.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1210 1000VDC 1.2nF 5% C0G Soft Term
на замовлення 846 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
C3225C0G3A122J200AE C3225C0G3A122J200AE Виробник : TDK mlcc_commercial_soft_en.pdf Description: CAP CER 1200PF 1KV C0G/NP0 1210
Tolerance: ±5%
Features: Soft Termination
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Boardflex Sensitive
Thickness (Max): 0.091" (2.30mm)
Capacitance: 1200 pF
Мінімальне замовлення: 4
C3225C0G3A122J200AE Виробник : TDK 3919271.pdf Description: TDK - C3225C0G3A122J200AE - Keramikvielschichtkondensator, SMD, 1200 pF, 1 kV, 1210 [Metrisch: 3225], ± 5%, C0G / NP0
tariffCode: 85322400
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 5%
Qualifikation: -
usEccn: TBC
Dielektrikum: C0G / NP0
Produktlänge: 3.2mm
euEccn: TBC
Kapazität: 1200pF
Spannung (DC): 1kV
Produktpalette: C Series
Produktbreite: 2.5mm
SVHC: No SVHC (17-Jan-2023)
Мінімальне замовлення: 100
Tolerance: ±5%
Features: Soft Termination
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Capacitance: 1200 pF
товару немає в наявності
Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 1.2nF; 1kV; C0G (NP0); ±5%; SMD; 1210
Case - inch: 1210
Operating voltage: 1kV
Case - mm: 3225
Dielectric: C0G (NP0)
Type of capacitor: ceramic
Kind of capacitor: MLCC
Mounting: SMD
Capacitors features: soft termination
Operating temperature: -55...125°C
Capacitance: 1.2nF
Roll diameter max.: 178mm
Tolerance: ±5%