Продукція > TDK CORPORATION > C3225CH1H683K200AA
C3225CH1H683K200AA
C3225CH1H683K200AA TDK Corporation
mlcc_commercial_general_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 0.068UF 50V CH 1210
Tolerance: ±10%
Features: Low ESL
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Temperature Coefficient: CH
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.087" (2.20mm)
Part Status: Not For New Designs
Capacitance: 0.068 µF
на замовлення 948 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.068UF 50V CH 1210, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: Low ESL, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 1210 (3225 Metric), Temperature Coefficient: CH, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.087" (2.20mm), Part Status: Not For New Designs, Capacitance: 0.068 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C3225CH1H683K200AA C3225CH1H683K200AA Виробник : TDK Corporation mlcc_commercial_general_en.pdf Description: CAP CER 0.068UF 50V CH 1210
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: Low ESL
Voltage - Rated: 50V
Temperature Coefficient: CH
Applications: General Purpose
Capacitance: 0.068 µF
товару немає в наявності
C3225CH1H683K200AA C3225CH1H683K200AA Виробник : TDK lcc_commercial_highvoltage_en-520036.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1210 0.068uF 50volts CH 10%