Продукція > TDK CORPORATION > C3225CH2A153K125AA
C3225CH2A153K125AA
C3225CH2A153K125AA TDK Corporation
mlcc_commercial_midvoltage_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 0.015UF 100V CH 1210
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Temperature Coefficient: CH
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.057" (1.45mm)
Part Status: Not For New Designs
Capacitance: 0.015 µF
на замовлення 1930 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.015UF 100V CH 1210, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Voltage - Rated: 100V, Package / Case: 1210 (3225 Metric), Temperature Coefficient: CH, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.057" (1.45mm), Part Status: Not For New Designs, Capacitance: 0.015 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C3225CH2A153K125AA C3225CH2A153K125AA Виробник : TDK Corporation mlcc_commercial_midvoltage_en.pdf Description: CAP CER 0.015UF 100V CH 1210
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 100V
Temperature Coefficient: CH
Applications: General Purpose
Capacitance: 0.015 µF
товару немає в наявності
C3225CH2A153K125AA C3225CH2A153K125AA Виробник : TDK lcc_commercial_highvoltage_en-520036.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1210 0.015uF 100volt CH 10%