Продукція > TDK CORPORATION > C3225CH2E103J160AA
C3225CH2E103J160AA
C3225CH2E103J160AA TDK Corporation
mlcc_commercial_midvoltage_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 10000PF 250V CH 1210
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 250V
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Temperature Coefficient: CH
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.071" (1.80mm)
Part Status: Not For New Designs
Capacitance: 10000 pF
на замовлення 1888 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 10000PF 250V CH 1210, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Voltage - Rated: 250V, Package / Case: 1210 (3225 Metric), Temperature Coefficient: CH, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.071" (1.80mm), Part Status: Not For New Designs, Capacitance: 10000 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C3225CH2E103J160AA C3225CH2E103J160AA Виробник : TDK Corporation mlcc_commercial_midvoltage_en.pdf Description: CAP CER 10000PF 250V CH 1210
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Voltage - Rated: 250V
Temperature Coefficient: CH
Applications: General Purpose
Capacitance: 10000 pF