Продукція > TDK CORPORATION > C3225CH2J822K125AA
C3225CH2J822K125AA
C3225CH2J822K125AA TDK Corporation
mlcc_commercial_midvoltage_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 8200PF 630V CH 1210
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 630V
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Temperature Coefficient: CH
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.057" (1.45mm)
Capacitance: 8200 pF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 8200PF 630V CH 1210, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 630V, Package / Case: 1210 (3225 Metric), Temperature Coefficient: CH, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.057" (1.45mm), Capacitance: 8200 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C3225CH2J822K125AA C3225CH2J822K125AA Виробник : TDK Corporation mlcc_commercial_midvoltage_en.pdf Description: CAP CER 8200PF 630V CH 1210
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 630V
Temperature Coefficient: CH
Applications: General Purpose
Capacitance: 8200 pF