Продукція > TDK > C3225JB2A334K200AA
C3225JB2A334K200AA
C3225JB2A334K200AA TDK
8731021883270403c3225jb2a334k200aa.pdf
Виробник: TDK
Cap Ceramic 0.33uF 100V JB 10% Pad SMD 1210 85°C T/R
на замовлення 950 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 331
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.33UF 100V JB 1210, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Voltage - Rated: 100V, Package / Case: 1210 (3225 Metric), Temperature Coefficient: JB, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.087" (2.20mm), Part Status: Not For New Designs, Capacitance: 0.33 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C3225JB2A334K200AA C3225JB2A334K200AA Виробник : TDK Corporation mlcc_commercial_midvoltage_en.pdf Description: CAP CER 0.33UF 100V JB 1210
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Temperature Coefficient: JB
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.087" (2.20mm)
Part Status: Not For New Designs
Capacitance: 0.33 µF
на замовлення 1576 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Мінімальне замовлення: 9
C3225JB2A334K200AA C3225JB2A334K200AA Виробник : TDK 8731021883270403c3225jb2a334k200aa.pdf Cap Ceramic 0.33uF 100V JB 10% Pad SMD 1210 85°C T/R
на замовлення 950 шт:
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 100V
Temperature Coefficient: JB
Applications: General Purpose
Capacitance: 0.33 µF