Продукція > TDK > C3225NP02A223J160AA
C3225NP02A223J160AA
C3225NP02A223J160AA TDK
mlcc_commercial_hightemp_en-348760.pdf
Виробник: TDK
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1210 0.022uF 100volt NP0 5%
на замовлення 1700 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C3225NP02A223J160AA C3225NP02A223J160AA Виробник : TDK Corporation C_Series_Commercial_High_Temp_2015.pdf Description: CAP CER 0.022UF 100V NP0 1210
товару немає в наявності