Продукція > TDK CORPORATION > C3225NP02A683J230AA
C3225NP02A683J230AA
C3225NP02A683J230AA TDK Corporation
mlcc_commercial_hightemp_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 0.068UF 100V NP0 1210
Tolerance: ±5%
Features: High Temperature
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.110" (2.80mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.068 µF
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: CAP CER 0.068UF 100V NP0 1210, Tolerance: ±5%, Features: High Temperature, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 100V, Package / Case: 1210 (3225 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.110" (2.80mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.068 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C3225NP02A683J230AA C3225NP02A683J230AA Виробник : TDK Corporation mlcc_commercial_hightemp_en.pdf Description: CAP CER 0.068UF 100V NP0 1210
Tolerance: ±5%
Features: High Temperature
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 100V
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 0.068 µF
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
C3225NP02A683J230AA C3225NP02A683J230AA Виробник : TDK mlcc_commercial_hightemp_en.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1210 100V 0.068uF NP0 5% T: 2.5mm