Продукція > TDK > C3225NP02W333J250AA
C3225NP02W333J250AA
C3225NP02W333J250AA TDK
mlcc_commercial_hightemp_en.pdf
Виробник: TDK
Cap Ceramic 0.033uF 450V C0G 5% Pad SMD 1210 150°C T/R
на замовлення 52 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 32
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.033UF 450V NP0 1210, Tolerance: ±5%, Features: High Temperature, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 450V, Package / Case: 1210 (3225 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.110" (2.80mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.033 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C3225NP02W333J250AA C3225NP02W333J250AA Виробник : TDK Corporation mlcc_commercial_hightemp_en.pdf Description: CAP CER 0.033UF 450V NP0 1210
Tolerance: ±5%
Features: High Temperature
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 450V
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.110" (2.80mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.033 µF
на замовлення 2000 шт:
Кількість Ціна
C3225NP02W333J250AA C3225NP02W333J250AA Виробник : TDK mlcc_commercial_hightemp_en.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1210 450V 0.033uF NP0 5% T: 2.3mm
Мінімальне замовлення: 7
Tolerance: ±5%
Features: High Temperature
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 450V
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 0.033 µF
Мінімальне замовлення: 5
C3225NP02W333J250AA C3225NP02W333J250AA Виробник : TDK mlcc_commercial_hightemp_en.pdf Cap Ceramic 0.033uF 450V C0G 5% Pad SMD 1210 150°C T/R