Продукція > TDK CORPORATION > C3225X5R1E106M250AA
C3225X5R1E106M250AA
C3225X5R1E106M250AA TDK Corporation
mlcc_commercial_general_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 10UF 25V X5R 1210
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: Low ESL
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Temperature Coefficient: X5R
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.110" (2.80mm)
Part Status: Not For New Designs
Capacitance: 10 µF
на замовлення 28000 шт:
Написати відгук
Description: CAP CER 10UF 25V X5R 1210, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: Low ESL, Voltage - Rated: 25V, Package / Case: 1210 (3225 Metric), Temperature Coefficient: X5R, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.110" (2.80mm), Part Status: Not For New Designs, Capacitance: 10 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C3225X5R1E106M250AA C3225X5R1E106M250AA Виробник : TDK mlcc_commercial_general_en.pdf Cap Ceramic 10uF 25V X5R 20% Pad SMD 1210 85°C T/R
на замовлення 490 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 490
C3225X5R1E106M250AA C3225X5R1E106M250AA Виробник : TDK Corporation mlcc_commercial_general_en.pdf Description: CAP CER 10UF 25V X5R 1210
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: Low ESL
Voltage - Rated: 25V
Temperature Coefficient: X5R
Applications: General Purpose
Capacitance: 10 µF
Мінімальне замовлення: 9
Мінімальне замовлення: 9