Продукція > TDK > C3225X5R2E224M200AA
C3225X5R2E224M200AA
C3225X5R2E224M200AA TDK
8364696519254921c3225x5r2e224m200aa.pdf
Виробник: TDK
Cap Ceramic 0.22uF 250V X5R 20% Pad SMD 1210 85°C T/R
на замовлення 650 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 650
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.22UF 250V X5R 1210, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Voltage - Rated: 250V, Package / Case: 1210 (3225 Metric), Temperature Coefficient: X5R, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.087" (2.20mm), Part Status: Not For New Designs, Capacitance: 0.22 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C3225X5R2E224M200AA C3225X5R2E224M200AA Виробник : TDK Corporation mlcc_commercial_midvoltage_en.pdf Description: CAP CER 0.22UF 250V X5R 1210
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 250V
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Temperature Coefficient: X5R
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.087" (2.20mm)
Part Status: Not For New Designs
Capacitance: 0.22 µF
на замовлення 1000 шт:
Кількість Ціна
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 250V
Temperature Coefficient: X5R
Applications: General Purpose
Capacitance: 0.22 µF
Мінімальне замовлення: 10
на замовлення 165 шт:
Мінімальне замовлення: 10
C3225X5R2E224M200AA C3225X5R2E224M200AA Виробник : TDK 8364696519254921c3225x5r2e224m200aa.pdf Cap Ceramic 0.22uF 250V X5R 20% Pad SMD 1210 85°C T/R