Продукція > TDK > C3225X7R1H475M250AB
C3225X7R1H475M250AB
C3225X7R1H475M250AB TDK
mlcc_commercial_general_en.pdf
Виробник: TDK
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT SUGGESTED ALTERNATE 810-CGA6P3X7R1H475MB
на замовлення 697 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 4.7UF 50V X7R 1210, Tolerance: ±20%, Features: Low ESL, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 1210 (3225 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.110" (2.80mm), Part Status: Not For New Designs, Capacitance: 4.7 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C3225X7R1H475M250AB C3225X7R1H475M250AB Виробник : TDK Corporation mlcc_commercial_general_en.pdf Description: CAP CER 4.7UF 50V X7R 1210
Tolerance: ±20%
Features: Low ESL
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.110" (2.80mm)
Part Status: Not For New Designs
Capacitance: 4.7 µF
на замовлення 1609 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
C3225X7R1H475M250AB C3225X7R1H475M250AB Виробник : TDK mlcc_commercial_general_en.pdf Cap Ceramic 4.7uF 50V X7R 20% Pad SMD 1210 125°C Low ESR T/R
товару немає в наявності
Tolerance: ±20%
Features: Low ESL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 50V
Temperature Coefficient: X7R
Applications: General Purpose
Capacitance: 4.7 µF