Продукція > TDK CORPORATION > C3225X7R2A105K200AE
C3225X7R2A105K200AE
C3225X7R2A105K200AE TDK Corporation
mlcc_commercial_soft_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 1UF 100V X7R 1210
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: Soft Termination
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Boardflex Sensitive
Thickness (Max): 0.091" (2.30mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1 µF
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: CAP CER 1UF 100V X7R 1210, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: Soft Termination, Voltage - Rated: 100V, Package / Case: 1210 (3225 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Boardflex Sensitive, Thickness (Max): 0.091" (2.30mm), Part Status: Active, Capacitance: 1 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C3225X7R2A105K200AE C3225X7R2A105K200AE Виробник : TDK Corporation mlcc_commercial_soft_en.pdf Description: CAP CER 1UF 100V X7R 1210
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Features: Soft Termination
Voltage - Rated: 100V
Temperature Coefficient: X7R
Part Status: Active
Capacitance: 1 µF
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
C3225X7R2A105K200AE C3225X7R2A105K200AE Виробник : TDK mlcc_commercial_soft_en.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT SOFT 1210 100V 1uF X7R 10% T:2mm
на замовлення 237 шт:
Мінімальне замовлення: 7
Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 1uF; 100V; X7R; ±10%; SMD; 1210; 178mm
Case - inch: 1210
Operating voltage: 100V
Case - mm: 3225
Dielectric: X7R
Type of capacitor: ceramic
Kind of capacitor: MLCC
Mounting: SMD
Capacitors features: soft termination
Operating temperature: -55...125°C
Capacitance: 1µF
Roll diameter max.: 178mm
Tolerance: ±10%