Продукція > TDK CORPORATION > C3225X7S1H685K250AB
C3225X7S1H685K250AB
C3225X7S1H685K250AB TDK Corporation
mlcc_commercial_general_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 6.8UF 50V X7S 1210
Tolerance: ±10%
Features: Low ESL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Temperature Coefficient: X7S
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.110" (2.80mm)
Part Status: Not For New Designs
Capacitance: 6.8 µF
на замовлення 5000 шт:
Написати відгук
Description: CAP CER 6.8UF 50V X7S 1210, Tolerance: ±10%, Features: Low ESL, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 1210 (3225 Metric), Temperature Coefficient: X7S, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.110" (2.80mm), Part Status: Not For New Designs, Capacitance: 6.8 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C3225X7S1H685K250AB C3225X7S1H685K250AB Виробник : TDK mlcc_commercial_general_en.pdf Cap Ceramic 6.8uF 50V X7S 10% Pad SMD 1210 125°C T/R
на замовлення 830 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 398
на замовлення 830 шт:
Мінімальне замовлення: 265
C3225X7S1H685K250AB C3225X7S1H685K250AB Виробник : TDK mlcc_commercial_general_en.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1210 50V 6.8uF X7S 10% T: 2.5mm
Мінімальне замовлення: 5
C3225X7S1H685K250AB C3225X7S1H685K250AB Виробник : TDK Corporation mlcc_commercial_general_en.pdf Description: CAP CER 6.8UF 50V X7S 1210
Tolerance: ±10%
Features: Low ESL
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 50V
Temperature Coefficient: X7S
Applications: General Purpose
Capacitance: 6.8 µF
Мінімальне замовлення: 4