Продукція > TDK CORPORATION > C3225X8L1C156M200AC
C3225X8L1C156M200AC
C3225X8L1C156M200AC TDK Corporation
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 15UF 16V X8L 1210
Tolerance: ±20%
Features: High Temperature
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 16V
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Temperature Coefficient: X8L
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.087" (2.20mm)
Part Status: Active
Capacitance: 15 µF
на замовлення 1000 шт:
Написати відгук
Description: CAP CER 15UF 16V X8L 1210, Tolerance: ±20%, Features: High Temperature, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 16V, Package / Case: 1210 (3225 Metric), Temperature Coefficient: X8L, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.087" (2.20mm), Part Status: Active, Capacitance: 15 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C3225X8L1C156M200AC C3225X8L1C156M200AC Виробник : TDK c3225x8l1c156m200ac.pdf Cap Ceramic 15uF 16V X8L 20% Pad SMD 1210 150°C T/R
на замовлення 403 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 232
на замовлення 403 шт:
Мінімальне замовлення: 154
C3225X8L1C156M200AC C3225X8L1C156M200AC Виробник : TDK Corporation Description: CAP CER 15UF 16V X8L 1210
Tolerance: ±20%
Features: High Temperature
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 16V
Temperature Coefficient: X8L
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 15 µF
Мінімальне замовлення: 3
C3225X8L1C156M200AC C3225X8L1C156M200AC Виробник : TDK Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1210 16V 15uF 20% X8L High Temp