Продукція > TDK CORPORATION > C3225X8R1C106M250AB
C3225X8R1C106M250AB
C3225X8R1C106M250AB TDK Corporation
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 10UF 16V X8R 1210
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: High Temperature
Voltage - Rated: 16V
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Temperature Coefficient: X8R
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.110" (2.80mm)
Part Status: Not For New Designs
Capacitance: 10 µF
на замовлення 2000 шт:
Написати відгук
Description: CAP CER 10UF 16V X8R 1210, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: High Temperature, Voltage - Rated: 16V, Package / Case: 1210 (3225 Metric), Temperature Coefficient: X8R, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.110" (2.80mm), Part Status: Not For New Designs, Capacitance: 10 µF.
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
C3225X8R1C106M250AB C3225X8R1C106M250AB Виробник : TDK Corporation Description: CAP CER 10UF 16V X8R 1210
Tolerance: ±20%
Features: High Temperature
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 16V
Temperature Coefficient: X8R
Applications: General Purpose
Capacitance: 10 µF