Продукція > TDK CORPORATION > C3225X8R1E106M250AE
C3225X8R1E106M250AE
C3225X8R1E106M250AE TDK Corporation
mlcc_commercial_soft_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 10UF 25V X8R 1210
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: Soft Termination
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Temperature Coefficient: X8R
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Applications: Boardflex Sensitive
Thickness (Max): 0.110" (2.80mm)
Part Status: Not For New Designs
Capacitance: 10 µF
на замовлення 1336 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 10UF 25V X8R 1210, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: Soft Termination, Voltage - Rated: 25V, Package / Case: 1210 (3225 Metric), Temperature Coefficient: X8R, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Applications: Boardflex Sensitive, Thickness (Max): 0.110" (2.80mm), Part Status: Not For New Designs, Capacitance: 10 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C3225X8R1E106M250AE C3225X8R1E106M250AE Виробник : TDK Corporation mlcc_commercial_soft_en.pdf Description: CAP CER 10UF 25V X8R 1210
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: Soft Termination
Voltage - Rated: 25V
Temperature Coefficient: X8R
Capacitance: 10 µF
товару немає в наявності
C3225X8R1E106M250AE C3225X8R1E106M250AE Виробник : TDK mlcc_commercial_soft_en.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 10 uF X8R 25 VDC 1210 20 %