Продукція > TDK > C3225X8R1E335M250AE
C3225X8R1E335M250AE
C3225X8R1E335M250AE TDK
mlcc_commercial_soft_en.pdf
Виробник: TDK
Cap Ceramic 3.3uF 25V X8R 20% Pad SMD 1210 Soft Termination 150°C T/R
на замовлення 1990 шт:
Написати відгук
Description: MLCC,1210,X8R,25V,3.3F,20%,2.5MM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: Soft Termination, Voltage - Rated: 25V, Package / Case: 1210 (3225 Metric), Temperature Coefficient: X8R, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Applications: Boardflex Sensitive, Thickness (Max): 0.110" (2.80mm), Part Status: Not For New Designs, Capacitance: 3.3 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C3225X8R1E335M250AE C3225X8R1E335M250AE Виробник : TDK mlcc_commercial_soft_en.pdf Cap Ceramic 3.3uF 25V X8R 20% Pad SMD 1210 Soft Termination 150°C T/R
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 45
Мінімальне замовлення: 3
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: Soft Termination
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Temperature Coefficient: X8R
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Applications: Boardflex Sensitive
Thickness (Max): 0.110" (2.80mm)
Part Status: Not For New Designs
Capacitance: 3.3 µF
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: Soft Termination
Voltage - Rated: 25V
Temperature Coefficient: X8R
Capacitance: 3.3 µF