Продукція > TDK > C3225X8R1E475K250AE
C3225X8R1E475K250AE
C3225X8R1E475K250AE TDK
mlcc_commercial_soft_en.pdf
Виробник: TDK
Cap Ceramic 4.7uF 25V X8R 10% Pad SMD 1210 Soft Termination 150°C T/R
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 222
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 4.7UF 25V X8R 1210, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: Soft Termination, Voltage - Rated: 25V, Package / Case: 1210 (3225 Metric), Temperature Coefficient: X8R, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Applications: Boardflex Sensitive, Thickness (Max): 0.110" (2.80mm), Part Status: Active, Capacitance: 4.7 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C3225X8R1E475K250AE C3225X8R1E475K250AE Виробник : TDK mlcc_commercial_soft_en.pdf Cap Ceramic 4.7uF 25V X8R 10% Pad SMD 1210 Soft Termination 150°C T/R
на замовлення 150 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
C3225X8R1E475K250AE C3225X8R1E475K250AE Виробник : TDK mlcc_commercial_soft_en.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT SOFT 1210 25V 4.7uF X8R 10% T:2.5mm
на замовлення 64 шт:
Мінімальне замовлення: 3
на замовлення 150 шт:
товару немає в наявності
C3225X8R1E475K250AE C3225X8R1E475K250AE Виробник : TDK Corporation mlcc_commercial_soft_en.pdf Description: CAP CER 4.7UF 25V X8R 1210
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: Soft Termination
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Temperature Coefficient: X8R
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Applications: Boardflex Sensitive
Thickness (Max): 0.110" (2.80mm)
Part Status: Active
Capacitance: 4.7 µF
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Features: Soft Termination
Voltage - Rated: 25V
Temperature Coefficient: X8R
Part Status: Active
Capacitance: 4.7 µF