Продукція > KEMET > C330C103K1G5TA
C330C103K1G5TA
C330C103K1G5TA KEMET
C330C103K1G5TA
Виробник: KEMET
Description: KEMET - C330C103K1G5TA - Keramikvielschichtkondensator, 0.01 µF, 100 V, ± 10%, Radial bedrahtet, C0G / NP0, 5.08 mm
tariffCode: 85322400
Produkthöhe: 9.14mm
Bauform / Gehäuse des Kondensators: Radial bedrahtet
rohsCompliant: YES
Anschlussabstand: 5.08mm
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: 10%
Qualifikation: -
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Dielektrikum: C0G / NP0
Produktlänge: 7.11mm
euEccn: NLR
Kapazität: 10000pF
Spannung (DC): 100V
Produktpalette: GoldMax 300 Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Produktdurchmesser: -
Kondensatoranschlüsse: Radial bedrahtet
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 4.07mm
SVHC: No SVHC (15-Jan-2018)
на замовлення 81 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 15
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: KEMET - C330C103K1G5TA - Keramikvielschichtkondensator, 0.01 µF, 100 V, ± 10%, Radial bedrahtet, C0G / NP0, 5.08 mm, tariffCode: 85322400, Produkthöhe: 9.14mm, Bauform / Gehäuse des Kondensators: Radial bedrahtet, rohsCompliant: YES, Anschlussabstand: 5.08mm, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: 10%, Qualifikation: -, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Dielektrikum: C0G / NP0, Produktlänge: 7.11mm, euEccn: NLR, Kapazität: 10000pF, Spannung (DC): 100V, Produktpalette: GoldMax 300 Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Produktdurchmesser: -, Kondensatoranschlüsse: Radial bedrahtet, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 4.07mm, SVHC: No SVHC (15-Jan-2018).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C330C103K1G5TA C330C103K1G5TA Виробник : KEMET KEM_C1049_GOLDMAX_C0G Description: CAP CER 10000PF 100V C0G/NP0 RAD
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Lead Style: Formed Leads
Features: Low ESL
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.280" L x 0.160" W (7.11mm x 4.07mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.200" (5.08mm)
Height - Seated (Max): 0.360" (9.14mm)
Capacitance: 10000 pF
на замовлення 383 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
C330C103K1G5TA C330C103K1G5TA Виробник : KEMET KEM_C1051_GOLDMAX_Z5U-1140498.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded C330 0.01uF 100volts C0G 10%