Продукція > KEMET > C330C104KBR5TATR
C330C104KBR5TATR
C330C104KBR5TATR Kemet
c322c221jcr5ta.pdf
Виробник: Kemet
Cap Ceramic 0.1uF 630V X7R 10% Radial 5.08mm 125°C T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C330C104KBR5TATR C330C104KBR5TATR Виробник : Kemet c322c221jcr5ta.pdf Cap Ceramic 0.1uF 630V X7R 10% Radial 5.08mm 125°C T/R