Продукція > KEMET > C330C104KCR5TATR
C330C104KCR5TATR
C330C104KCR5TATR Kemet
683690216672170kem_c1050_goldmax_x7r.pdf
Виробник: Kemet
Cap Ceramic 0.1uF 500V X7R 10% Radial 5.08mm 125°C T/R