Продукція > KEMET > C330C104MCR5TATR
C330C104MCR5TATR
C330C104MCR5TATR Kemet
c316c153k1r5ta7303.pdf
Виробник: Kemet
Cap Ceramic 0.1uF 500V X7R 20% Radial 5.08mm 125°C T/R
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C330C104MCR5TATR C330C104MCR5TATR Виробник : Kemet c316c153k1r5ta7303.pdf Cap Ceramic 0.1uF 500V X7R 20% Radial 5.08mm 125°C T/R