Продукція > KEMET > C330C105K1R5TA
C330C105K1R5TA
C330C105K1R5TA KEMET
KEM_C1050_GOLDMAX_X7R-3316381.pdf
Виробник: KEMET
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 1uF X7R 10% LS=5.08mm
на замовлення 1347 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 1UF 100V X7R RADIAL, Tolerance: ±10%, Lead Style: Formed Leads, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 100V, Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.280" L x 0.160" W (7.11mm x 4.07mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Bypass, Decoupling, Lead Spacing: 0.200" (5.08mm), Height - Seated (Max): 0.360" (9.14mm), Part Status: Active, Capacitance: 1 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C330C105K1R5TA C330C105K1R5TA Виробник : KEMET C330C105K1R5TA Description: CAP CER 1UF 100V X7R RADIAL
Tolerance: ±10%
Lead Style: Formed Leads
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.280" L x 0.160" W (7.11mm x 4.07mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Bypass, Decoupling
Lead Spacing: 0.200" (5.08mm)
Height - Seated (Max): 0.360" (9.14mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1 µF