Продукція > KEMET > C330C122KAG5TA
C330C122KAG5TA
C330C122KAG5TA KEMET
KEM_C1049_GOLDMAX_C0G
Виробник: KEMET
Description: CAP CER RAD 1.2NF 250V C0G 10%
Tolerance: ±10%
Lead Style: Straight
Features: Low ESL
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 250V
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.280" L x 0.160" W (7.11mm x 4.07mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.200" (5.08mm)
Height - Seated (Max): 0.360" (9.14mm)
Capacitance: 1200 pF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER RAD 1.2NF 250V C0G 10%, Tolerance: ±10%, Lead Style: Straight, Features: Low ESL, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 250V, Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.280" L x 0.160" W (7.11mm x 4.07mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.200" (5.08mm), Height - Seated (Max): 0.360" (9.14mm), Capacitance: 1200 pF.