Продукція > KEMET > C340C333J1G5TATR
C340C333J1G5TATR
C340C333J1G5TATR Kemet
kem_c1049_goldmax_c0g.pdf
Виробник: Kemet
Cap Ceramic 0.033uF 100V C0G 5% Radial 5.08mm 125°C T/R
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C340C333J1G5TATR C340C333J1G5TATR Виробник : Kemet kem_c1049_goldmax_c0g.pdf Cap Ceramic 0.033uF 100V C0G 5% Radial 5.08mm 125°C T/R
товару немає в наявності