C3A30RJT
C3A30RJT TE Connectivity Passive Product
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1623771&DocType=Customer+Drawing&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity Passive Product
Description: RES 30 OHM 5% 3W AXIAL
Power (Watts): 3W
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±90ppm/°C
Size / Dimension: 0.224" Dia x 0.512" L (5.70mm x 13.00mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 200°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 30 Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 30 OHM 5% 3W AXIAL, Power (Watts): 3W, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±90ppm/°C, Size / Dimension: 0.224" Dia x 0.512" L (5.70mm x 13.00mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 200°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Resistance: 30 Ohms.