C3RWT12116
C3RWT12116 Hammond Manufacturing
c3rwt.pdf
Виробник: Hammond Manufacturing
Description: BOX STEEL GRAY 116"L X 12"W
Features: Lockable, Wall Mount
Packaging: Bulk
Color: Gray
Size / Dimension: 116.000" L x 12.000" W (2946.40mm x 304.80mm)
Material: Metal, Steel
Height: 12.000" (304.80mm)
Design: Cover Included
Ratings: IP24, NEMA 3R, UL-870
Container Type: Box
Area (L x W): 1392in² (8981cm²)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BOX STEEL GRAY 116"L X 12"W, Features: Lockable, Wall Mount, Packaging: Bulk, Color: Gray, Size / Dimension: 116.000" L x 12.000" W (2946.40mm x 304.80mm), Material: Metal, Steel, Height: 12.000" (304.80mm), Design: Cover Included, Ratings: IP24, NEMA 3R, UL-870, Container Type: Box, Area (L x W): 1392in² (8981cm²).