Продукція > KEMET > C410C103K5R5TA7046
C410C103K5R5TA7046
C410C103K5R5TA7046 Kemet
f3101_aximax.pdf
Виробник: Kemet
Cap Ceramic 0.01uF 50V X7R 10% Axial 125°C
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded .010UF 50.0V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C410C103K5R5TA7046 Виробник : KEMET Description: .010UF 50.0V
Packaging: Tape & Reel (TR)
товару немає в наявності
C410C103K5R5TA7046 C410C103K5R5TA7046 Виробник : KEMET KEM_C1041_AXIMAX_X7R-3316378.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded .010UF 50.0V