Продукція > KEMET > C410C103K5R5TA7093
C410C103K5R5TA7093
C410C103K5R5TA7093 Kemet
f3101_aximax.pdf
Виробник: Kemet
Cap Ceramic 0.01uF 50V X7R 10% Axial 125°C
Написати відгук
Description: .010UF 50.0V, Packaging: Tape & Box (TB), Voltage - Rated: 50V, Capacitance: 10000 pF, Tolerance: ±10%, Lead Style: Straight, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.095" Dia x 0.170" L (2.41mm x 4.32mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Bypass, Decoupling.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C410C103K5R5TA7093 Виробник : KEMET KEM_C1041_AXIMAX_X7R.pdf Description: .010UF 50.0V
Packaging: Tape & Box (TB)
Voltage - Rated: 50V
Capacitance: 10000 pF
Tolerance: ±10%
Lead Style: Straight
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.095" Dia x 0.170" L (2.41mm x 4.32mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Bypass, Decoupling
товару немає в наявності
C410C103K5R5TA7093 C410C103K5R5TA7093 Виробник : KEMET KEM_C1041_AXIMAX_X7R-3316378.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded .010UF 50.0V