Продукція > KEMET > C410C103K5R5TA9404
C410C103K5R5TA9404
C410C103K5R5TA9404 Kemet
kem_c1041_aximax_x7r.pdf
Виробник: Kemet
Cap Ceramic 0.01uF 50V X7R 10% Axial 125°C
Написати відгук
Description: .010UF 50.0V, Tolerance: ±10%, Lead Style: Straight, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 50V, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.095" Dia x 0.170" L (2.41mm x 4.32mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Bypass, Decoupling, Capacitance: 10000 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C410C103K5R5TA9404 Виробник : KEMET KEM_C1041_AXIMAX_X7R.pdf Description: .010UF 50.0V
Tolerance: ±10%
Lead Style: Straight
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.095" Dia x 0.170" L (2.41mm x 4.32mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Bypass, Decoupling
Capacitance: 10000 pF