Продукція > KEMET > C410C103M2R5TA7200
C410C103M2R5TA7200
C410C103M2R5TA7200 KEMET
KEM_C1041_AXIMAX_X7R
Виробник: KEMET
Description: CAP CER 10000PF 200V X7R AXIAL
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Lead Style: Straight
Voltage - Rated: 200V
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.095" Dia x 0.170" L (2.41mm x 4.32mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 10000 pF
на замовлення 4926 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 14
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 10000PF 200V X7R AXIAL, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Lead Style: Straight, Voltage - Rated: 200V, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.095" Dia x 0.170" L (2.41mm x 4.32mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Part Status: Active, Capacitance: 10000 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C410C103M2R5TA7200 C410C103M2R5TA7200 Виробник : KEMET KEM_C1041_AXIMAX_X7R Description: CAP CER 10000PF 200V X7R AXIAL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Lead Style: Straight
Voltage - Rated: 200V
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: X7R
Mounting Type: Through Hole
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 10000 pF