Продукція > KEMET > C410C104M1R5TA7200
C410C104M1R5TA7200
C410C104M1R5TA7200 KEMET
C410C104M1R5TA7200
Виробник: KEMET
Description: CAP CER 0.1UF 100V X7R AXIAL
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Lead Style: Straight
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.095" Dia x 0.170" L (2.41mm x 4.32mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Capacitance: 0.1 µF
на замовлення 3193 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.1UF 100V X7R AXIAL, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Lead Style: Straight, Voltage - Rated: 100V, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.095" Dia x 0.170" L (2.41mm x 4.32mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Capacitance: 0.1 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C410C104M1R5TA7200 C410C104M1R5TA7200 Виробник : KEMET C410C104M1R5TA7200 Description: CAP CER 0.1UF 100V X7R AXIAL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Lead Style: Straight
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: X7R
Mounting Type: Through Hole
Applications: General Purpose
Capacitance: 0.1 µF