Продукція > KEMET > C44PKGR6200AASJ
C44PKGR6200AASJ
C44PKGR6200AASJ KEMET
KEM_F3050_C44P_RADIAL-1103058.pdf
Виробник: KEMET
Film Capacitors 200uF 440VAC 5% AC F ilter Can
на замовлення 18 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C44PKGR6200AASJ C44PKGR6200AASJ Виробник : KEMET C44PLGR6600ZASJ.pdf Description: CAP FILM 200UF 5% 1KVDC RADIAL