Продукція > KEMET > C44PLGR6600ZASJ
C44PLGR6600ZASJ
C44PLGR6600ZASJ KEMET
C44PLGR6600ZASJ.pdf
Виробник: KEMET
Description: CAP FILM 600UF 5% 500VDC RADIAL
на замовлення 36 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C44PLGR6600ZASJ C44PLGR6600ZASJ Виробник : KEMET KEM_F3050_C44P_RADIAL-1103058.pdf Film Capacitors 700V 600uF 5%