C45-2DC-36
C45-2DC-36 Orion Fans
orion-fan-accessories-catalog-2008.pdf
Виробник: Orion Fans
Cable Assembly AC Power 0.66m 2Fan Terminal 2 POS F 18AWG
на замовлення 90 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 75
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ORION FANS - C45-2DC-36 - Netzkabel, Lüfter von Orion Fans, 250 VAC, Buchse, um 45° abgewinkelt, 10 A, 36 ", C45 Series, tariffCode: 85444995, productTraceability: No, rohsCompliant: YES, Nennstrom: 10A, Nennspannung: 250VAC, euEccn: NLR, isCanonical: Y, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Steckverbinder Lüfterseite: Buchse, um 45° abgewinkelt, Kabellänge: 36", Zur Verwendung mit: Lüfter von Orion Fans, usEccn: EAR99, Produktpalette: C45 Series, SVHC: No SVHC (21-Jan-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C45-2DC-36 C45-2DC-36 Виробник : ORION FANS 3934242.pdf Description: ORION FANS - C45-2DC-36 - Netzkabel, Lüfter von Orion Fans, 250 VAC, Buchse, um 45° abgewinkelt, 10 A, 36 ", C45 Series
tariffCode: 85444995
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
Nennstrom: 10A
Nennspannung: 250VAC
euEccn: NLR
isCanonical: Y
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Steckverbinder Lüfterseite: Buchse, um 45° abgewinkelt
Kabellänge: 36"
Zur Verwendung mit: Lüfter von Orion Fans
usEccn: EAR99
Produktpalette: C45 Series
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
на замовлення 75 шт:
Кількість Ціна
на замовлення 20 шт:
C45-2DC-36 C45-2DC-36 Виробник : Orion Fans orion-fan-accessories-catalog-2008.pdf Cable Assembly AC Power 0.66m 2Fan Terminal 2 POS F 18AWG
товару немає в наявності
товару немає в наявності
C45-2DC-36 C45-2DC-36 Виробник : Orion Fans Fan_Cords_and_Daisy_Chains.pdf Description: FAN CORD 45DEG 2POS 36"