C45-2DC-60
C45-2DC-60 Orion Fans
Fan_Cords_and_Daisy_Chains.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN CORD 45DEG 2POS 60"
Packaging: Bulk
Features: Daisy Chain
Length: 60.0" (1.52m)
Wire Gauge: 18 AWG
Style: Female Receptacle to Cable
Cord Type: SPT-1
1st Connector: Fan Terminal Receptacle 45° (2)
2nd Connector: Open Wires
Approval Agency Marking: cURus, TUV
Part Status: Active
Number of Conductors: 2
на замовлення 279 шт:
Написати відгук
Description: FAN CORD 45DEG 2POS 60", Packaging: Bulk, Features: Daisy Chain, Length: 60.0" (1.52m), Wire Gauge: 18 AWG, Style: Female Receptacle to Cable, Cord Type: SPT-1, 1st Connector: Fan Terminal Receptacle 45° (2), 2nd Connector: Open Wires, Approval Agency Marking: cURus, TUV, Part Status: Active, Number of Conductors: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 132 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
C45-2DC-60 C45-2DC-60 Виробник : Orion Fans power cords.pdf Cable Assembly AC Power 1.524m 2Fan Terminal 2 POS F 18AWG
на замовлення 90 шт:
Мінімальне замовлення: 32