C45-3DC-144P
C45-3DC-144P Orion Fans
Fan_Cords_and_Daisy_Chains.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN CORD, 3 POS , 144" W/PLUG
Packaging: Bulk
Length: 144.0" (3.66m)
Wire Gauge: 18 AWG
Style: Female Receptacle to Male Plug
Cord Type: SPT-1
1st Connector: Fan Terminal Receptacle 45° (3)
2nd Connector: NEMA 1-15 Plug
Approval Agency Marking: cURus, TUV
Number of Conductors: 2
на замовлення 46 шт:
Написати відгук
Description: ORION FANS - C45-3DC-144P - Netzkabel, Lüfter von Orion Fans, 250 VAC, Buchse, um 45° abgewinkelt, 10 A, 144 ", C45 Series, tariffCode: 85444995, productTraceability: No, rohsCompliant: YES, Nennstrom: 10A, Nennspannung: 250VAC, euEccn: NLR, isCanonical: Y, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Steckverbinder Lüfterseite: Buchse, um 45° abgewinkelt, Kabellänge: 144", Zur Verwendung mit: Lüfter von Orion Fans, usEccn: EAR99, Produktpalette: C45 Series, SVHC: No SVHC (21-Jan-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
C45-3DC-144P C45-3DC-144P Виробник : ORION FANS 3934242.pdf Description: ORION FANS - C45-3DC-144P - Netzkabel, Lüfter von Orion Fans, 250 VAC, Buchse, um 45° abgewinkelt, 10 A, 144 ", C45 Series
tariffCode: 85444995
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
Nennstrom: 10A
Nennspannung: 250VAC
euEccn: NLR
isCanonical: Y
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Steckverbinder Lüfterseite: Buchse, um 45° abgewinkelt
Kabellänge: 144"