C45-3DC-24
C45-3DC-24 Orion Fans
fan-cords-datasheet.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN CORD 45DEG 3POS 24"
Features: Daisy Chain
Packaging: Bulk
Length: 24.0" (609.6mm)
Wire Gauge: 18 AWG
Style: Female Receptacle to Cable
Cord Type: SPT-1
1st Connector: Fan Terminal Receptacle 45° (3)
2nd Connector: Open Wires
Approval Agency Marking: cURus, TUV
Part Status: Active
Number of Conductors: 2
на замовлення 1918 шт:
Написати відгук
Description: FAN CORD 45DEG 3POS 24", Features: Daisy Chain, Packaging: Bulk, Length: 24.0" (609.6mm), Wire Gauge: 18 AWG, Style: Female Receptacle to Cable, Cord Type: SPT-1, 1st Connector: Fan Terminal Receptacle 45° (3), 2nd Connector: Open Wires, Approval Agency Marking: cURus, TUV, Part Status: Active, Number of Conductors: 2.